Stav nabídkyAktivní

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v centru městyse Brankovice, s velkým pozemkem 1143 m2 a potenciálem dalšího stavebního pozemku.

Dům s dispozicí 3+1 o ploše 103 m2, s průjezdem jako možnou garáží a opravdu velkou zahradou. Samotná stavba nabízí ještě další prostory o užitné ploše 60 m2 a dva sklepy.

Dům je ze smíšeného zdiva, napojen na vodovodní řád, elektřinu a kanalizaci. Plyn je před domem. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva a měsíční náklady při tří členné rodinně jsou 3.000,- za el. a vytápění dle ceny dřeva. Nový krov střechy a plechová krytina.

Velký potenciál má jedna ze dvou parcel, jež se dá plnohodnotně využít jako stavební parcela se všemi výhodami.

Dle vyjádření stavebního úřadu je možné na nezastavěné parcele zahrady domu realizovat stavbu podobnou okolním a s maximální zastavěností parcely 35%. Plocha parcely je 453 m2 a v případě využití průjezdu momentální stavby pro oba rodinné domy, ošetřeno spoluvlastnictvím každého domu na pozemku průjezdu, zde může vzniknout například taková stavba, jež můžete vidět v galerii fotografií výše. Podlahová plocha takové stavby se může pohybovat až do cca 270 m2 (na dvou patrech). Všechny inženýrské sítě jsou buďto v ulici, či na pozemku.

V blízkosti naleznete moderně zrekonstruovanou mateřskou a základní školu do 9. třídy s krytou halou, bazénem s posuvným dnem, venkovním sportoviště, lékárnu, zdravotní středisko, potraviny, městský úřad a poštu s czechPOINTEM a městys má také velké fotbalové hřiště.

Tato lokalita je ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří ocení dobrou dostupnost (do 20 min - Vyškov, 28 min - Uherské Hradiště, 40 min - Brno, 50 min - Zlín) a komplexní občanskou vybavenost v okolí.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vaše nové bydlení. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře.

Stavba: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Poloha domu: Řadový
Umístění objektu: Centrum obce
Užitná plocha: 103 m2
Plocha pozemku: 1143 m2
Voda: Vodovod
Topení: Lokální tuhá paliva
Odpad: Veřejná kanalizace
Elektřina: 120V, 230V, 400V
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Komunikace: Betonová
Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná
Bezbariérový: Ne
Vybavení: Částečně
Bazén: Ne
Výtah: Ne
Cena: 4 790 000 Kč

Jan Czirok

+420 601 243 561
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktujte nás

phone white +420 770 667 766
mail white Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web white www.avenir-reality.cz
facebook white Facebook
address white

Avenir Reality s.r.o.
Budovatelská 4821
760 05 Zlín

Ukázat na mapě

Nemáte čas, nebo nás nemůžete kontaktovat telefonicky? Vyplňte prosím tento formulář a naši kolegové vás budou obratem kontaktovat s nejlepší možnou nabídkou...

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.